گفت و گوی تلویزیونی استاد فردین احمدی، مدیر مسئول انتشارات حوزه‌ مشق

گفتگوی تلویزیونی استاد فردین احمدی مدیر مسئول انتشارات حوزه مشق در برنامه کافه کتاب شبکه امید، استاد احمدی در این برنامه در جایگاه یک ناشر شناخته شده و ممتاز دعوت و به گفتگو نشستند. به امید خدا بزودی از شبکه امید پخش خواهد شد.

راه های ارتباطی با نشر تخصصی کتب دانشگاهی(حوزه مشق)

راههای ارتباطی با نشر تخصصی کتب دانشگاهی( حوزه مشق )
تلفن
۰۹۱۹۱۵۷۰۹۳۶
۰۹۳۹۳۳۵۳۰۰۹
تلگرام
https://t.me/hooze_mashg
https://t.me/amalegurani
اینستاگرام
@fardin.ahmadi69
@mntzr907
@hozeyemashgh
@hoozeyehmashgh
@hooze_mashg
@kashfe_bartar
@asare_hoze_mashgh
@ba_nevisandegan
سایت
http://fardin-ahmadi.ir
https://hozeyemashgh.ir

انتخاب بهترین ناشر کتاب های علمی و چگونگی بررسی پروانه نشر

انتخاب بهترین ناشر کتابهای علمی و چگونگی بررسی پروانه نشر
نویسندگان باید قبل از انتخاب بهترین ناشر کتاب های علمی، ابتدا پروانه نشر او را مورد بررسی قرار دهند تا از اعتبار ناشر اطمینان حاصل کنند. در حقیقت نشر کتاب نیاز به یک سری مجوز های لازم نیاز دارد که عمدتا این مجوز ها توسط ناشران تهیه می شود. اگر ناشر شما مبتدی و تازه کار باشد، قطعا در گرفتن این مجوز ها دچار مشکلاتی خواهد شد که کتاب شما را از مسیر انتشار دور خواهد کرد. بنابراین بهتر است که با بررسی پروانه نشر، از باتجربه بودن و سابقه کار ناشر اطلاع پیدا کنید. برای بررسی پروانه نشر به مواردی مانند: شماره پروانه، تاریخ شروع به کار، مدت اعتبار پروانه، مشخصات ناشر و … باید توجه کرد،، زیرا مغایرت هر یک از این عوامل با گفته های ناشر می تواند دردسر هایی را در گرفتن مجوز برای کتاب شما ایجاد کند. شما می توانید با داشتن شماره پروانه و مشخصات ناشر به راحتی سابقه های کاری ناشر را مورد بررسی قرار دهید و توانایی ناشر را در انتشار کتاب خود ارزیابی کنید.
اگر دوست دارید کتاب چاپ کنید همین الان در واتساپ به کارشناسان حوزه مشق پیام بدهید.
۰۹۳۹۳۳۵۳۰۰۹
۰۹۱۹۱۵۷۰۹۳۶

اهمیت انتخاب بهترین ناشر برای چاپ کتاب های علمی

اهمیت انتخاب بهترین ناشر برای چاپ کتاب های علمی
در حقیقت تاکید برای انتخاب بهترین ناشر این است که یک ناشر باتجربه و حرفه ای قادر است تا کتاب شما را به بهترین و سریعترین شکل ممکن به چاپ رسانیده و در سطح کشور و یا حتی دنیا معرفی کند. اما اگر نتوانید یک ناشر خوب برای کتاب خود انتخاب کنید، هر چقدر هم که کتاب شما از نظر علمی در سطح بالایی باشد، اما متاسفانه مورد استقبال قرار نخواهد گرفت. کتاب های علمی را نمی توان تنها در سطح یک شهر در نظر گرفت زیرا مشتریان این کتاب ها افراد مهم و خاصی می باشند. بنابراین طراحی جلد و چاپ و انتشار اینگونه کتابها باید بسیار عالی انجام شود. اصالت حوزه مشق بر اساس مشتری مداری می باشد و همین امر نیز سبب شده است تا تمامی اعضای حوزه مشق تلاش کنند تا خدمات با کیفیتی را در زمینه انتشار کتاب های علمی به نویسندگان این کتاب ها ارائه دهند. به طور کلی اگر شما بهترین ناشر کتاب را در اختیار داشته باشید می توانید کتاب خود را حتی در سطح جهانی نیز به فروش برسانید. بنابراین بهتر است که در انتخاب ناشر بسیار دقت کنید و از افراد باتجربه در این زمینه کمک بگیرید.
اگر قصد چاپ کتاب را دارید همین الان در واتساپ به کارشناسان حوزه مشق پیام بدهید.
۰۹۳۹۳۳۵۳۰۰۹
۰۹۱۹۱۵۷۰۹۳۶

شاخص های مهم در انتخاب بهترین ناشر کتاب های علمی

شاخص‌های مهم در انتخاب بهترین ناشر کتاب‌های علمی
انتخاب بهترین ناشر برای چاپ کتاب‌های علمی به کار دشواری تبدیل شده است، چراکه موسسه های فراوانی در این زمینه مشغول به فعالیت هستند اما با استفاده از فاکتورها معیارهای انتخاب می‌توان از بین این موسسه‌ها بهترین ناشر را برای چاپ کتاب خود انتخاب کرد.
مهمترین شاخص یک ناشر که باید قبل از سپردن آثار به آن توجه کرد، کیفیت ارائه خدمات از نظر ویرایش های فنی مانند: صفحه آرایی، گرافیک، عدم اشتباهات نگارشی و … می باشد. کیفیت نشر کتاب علمی برای مشتریان از هر لحاظ اهمیت بسیار زیادی دارد.
دومین شاخص که باید قبل از سپردن آثار خود به ناشر توجه کنید، موضوع کتاب هایی است که ناشر قبلا آنها را به چاپ رسانده است. گروه بزرگ کشف استعداد برتر  با همکاری انتشارات حوزه مشق و با داشتن متخصصان حرفه ای در زمینه های گوناگون مانند: تایپ، ترجمه، ویراستاری و … قادر است تا کتاب های علمی را با کیفیت بالا انتشار دهد. این موسسه به دلیل استخدام افراد فارغ التحصیل در رشته های مختلف قادر است تا کتاب های علمی را در هر زمینه از لحاظ فنی ویرایش و به چاپ برساند.
شاخص بعدی مشاوره صادقانه و دلسوزانه است. حوزه مشق با داشتن کارشناسان با تجربه ضمن مشاوره رایگان پیش از قرارداد، قادر است تا کیفیت روند چاپ و انتشار کتاب های علمی را مورد پیگیری و ارزیابی فوری و دقیق قرار دهد و در صورت وجود مشکل آن را در سریعترین زمان ممکن برطرف کند.
داشتن اعتبار بالا در زمینه انتشار کتاب یکی از شاخص های اصلی است که می تواند به نویسندگان کمک کند تا کتاب خود را در مدت زمان کوتاه به چاپ با تیراژ بالا برسانند. حوزه مشق در سالهای اخیر توانسته است که با سیاستگذاری های صحیح و مدیریت مناسب به یکی از نشر های موفق کشور در زمینه های علمی – دانشجویی تبدیل شود و اعتبار بسیار عالی را در کشور بدست آورد.
همین الان در واتساپ به کارشناسان حوزه مشق پیام بدهید.
۰۹۳۹۳۳۵۳۰۰۹
۰۹۱۹۱۵۷۰۹۳۶

چگونگی انتخاب ناشر معتبر برای چاپ کتاب علمی

چگونگی انتخاب ناشر معتبر برای چاپ کتاب علمی
اگر شما از قواعد و اصول انتخاب ناشر آگاهی داشته باشید؛ می توانید در مدت زمان کوتاه بهترین ناشر کتاب های علمی را برای چاپ و انتشار کتاب خود انتخاب کنید. می خواهم شما را برای داشتن بهترین ناشر کمی به چالش بکشانم. از نظر شما ناشر خوب چه ناشری می باشد؟ در حقیقت وظیفه اصلی ناشر تبلیغ کتاب به صورت گسترده است که تاثیر مستقیمی بر فروش کتاب دارد. بنابراین زمانی که یک کتاب به تیراژ بالا و فروش بسیار عالی می‌رسد، می توان ناشر این کتاب را یک ناشر موفق دانست. آیا امروزه روش های قدیمی تبلیغ پاسخگویی دنیای مدرن می باشد؟ قطعا پاسخ منفی است، زیرا امروزه افراد کمی به روزنامه ها، مجلات و … توجه می کنند اما دنیای مدرن وابسته به اینترنت و شبکه های اجتماعی می باشد. به همین دلیل اگر ناشر شما به خوبی با روش های مدرن مانند: تبلیغات کلیکی، بنر های مجازی، تبلیغات با استفاده از پیامک های کوتاه، ایجاد وب سایت ها به همراه سئو مناسب و … آشنا نباشد، قطعا نتواند با این روش ها در دنیای الکترونیک رقابت کند و در نهایت کتاب شما به فروش بالایی نخواهد رسید. انتشارات حوزه مشق علاوه بر داشتن متخصصان فنی که بیشتر در بخش ویرایش و قسمت چاپ کتاب فعالیت می کنند، با داشتن وب سایت و فروشگاه آنلاین می توانند کتاب شما را در مدت زمان کوتاهی به افراد زیادی معرفی کنند. برای اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات حوزه مشق می توانید به سایت این موسسه مراجعه کنید و با برقراری ارتباط با کارشناسان حوزه مشق مشاوره های خوبی را در این زمینه دریافت نمایید.
همین الان در واتساپ به کارشناسان حوزه مشق پیام بدهید.
۰۹۳۹۳۳۵۳۰۰۹
۰۹۱۹۱۵۷۰۹۳۶

گفت و گوی مجله کشف استعداد برتر با جناب آقای عباس شریفی از هنرمندان انتشارات حوزه مشق


۱/لطفاً خودتون رو برای مخاطبین ما معرفی کنید

۲/علاقه ی شما به ادبیات از چه زمانی شروع شد؟

۳/از چه زمانی شعر گفتن برای شما جدی شد؟

۴/نظر خانواده در مورد شعر گفتن شما چه بود؟

۵/در چه قالب هایی شعر میگویید ؟

۶/در بین شاعران بعد از انقلاب کدام را موفق میدانید؟

۷/به نظر شما شعر گفتن قابل یاد گرفتن یا ذاتی است؟

۸/موضوعات و مضامین اشعار شما بیشتر چیست؟

۹/آثار چه شاعرانی را بیشتر مطالعه میکنید و در سرودن تحت تاثیر کدام شاعر هستید؟

۱۰/به عنوان شاعر جوان انتظار دارید در شعر به چه افقی دست پیدا کنید؟

۱۱/چه آثاری از شما به چاپ رسیده و در چه جشنواره هایی شرکت کرده و برگزیده شده اید؟

۱۲/انجمن ها چه تاثیری بر شعر شما گذاشته است؟

در پایان یکی از شعر هاتون رو برای ما بخوانید.

🍂🍂🍂🍂🍂🍂🍂🍂

۱عباس شریفی هستم ملقب به اغما نویسنده و رمان نویس متولد ۱۳۸۲ ساکن استان فارس شهرستان مرودشت

۲علاقه من به ادبیات از دوران تحصیلی در مقطع دبستان شروع شد به طوری که وقتی داستان هارو میخوندم خودم رو ساعت ها تو اون لحظه تصور میکردم و تو رویای خودم غرق میشدم

۳شعر گفتن واسه من هیچوقت به صورت جدی نبوده و فقط یک علاقست، من بیشتر واسه رمان و متن های کوتاه وقت میزارم

۴مادر و پدرم تشویقم میکنن، برادرهام هم تشویقم میکنن اما کمتر از پدر و مادرم

۵بیشتر شعر نو مینویسم

۶قیصرامین پور

۷نه، چون شعر اول باید درک بشه از طرف نویسنده از نظر من

۸تنهایی

۹نیما یوشیج

۱۰دوست دارم شاعران دست در دست هم بزارن و درباره مشکلات جوانها شعر بنویسن

۱۱یک کتاب دکلمه به نام اشتباه از بنده چاپ شده و الا در حال نوشتن کتاب دومم هستم اما خب به دلیل اینکه بیشتر اوقات تنهام و دنبال دیده شدن نیستم هنوز توی جشنواره ای شرکت نکردم
۱۲توی انجمنی به صورت جدی نبودم که بخواد تاثیری به سزایی روی متن های من بزاره

۱۳این هوا میطلبد ساز قدم های تورا
عاشقی کردن و گرمای نفس های تورا
دست در دستت قدم زنان در راه عشق
بوسه ای بر گونه ام طالب لب های تورا
این خزان حال عجیبی دارد
خش خش برگ و قدم های تورا

کتاب من پیامبر را دوست دارم به قلم استاد فردین احمدی

I love Mohammad(peace be upon him) “
من پیامبر را دوست دارم” به قلم فردین احمدی بر اساس یکی از بهترین روش ها برای معرفی شخصیت های مذهبی نوشته شده است. در این روش، تنها به جنبه های تاریخی زندگی این شخصیت ها بسنده نمی شود؛ بلکه در کنار توجّه به جنبه های تاریخی، مقام معنوی، سبک زندگی، افکار و اندیشه ها و سخنان آنان نیز متناسب با مخاطب کودک و نوجوان مورد توّجه قرار می گیرد. قرآن کریم نیز همین روش را برای معرّفی انبیا و اولیا به کار می برد.
کتاب “من پیامبر ( ص) را دوست دارم” ترجمه ی انگلیسی فردین احمدی نویسنده جوان کشور است. احمدی هدف تالیف این کتاب را اینگونه بیان کرد: یادگیری زبان انگلیسی یکی از ضروریات فرزندان ایرانی شده است امروزه کمتر کودکی را میشناسیم که به آموزشگاه زبان خارجه نرود که متاسفانه کتاب های در خور شانی که با آداب و رسوم و معارف اعتقادی ما باشد نیست که همین امر ممکن است آثار منفی بر تفکرات کودکان نهادینه کند از این رو سعی کردم در حد وسع و توانم کتابی برگرفته از معارف ناب اهل بیتی قرار دهم تا باشد کودکان سرزمینم بتوانند از همان دوران کودکی مبلغان خوبی برای تبلیغ و ترویج معارف به حق ما باشند. انشاء الله

کتاب اشعار نسرین به قلم رضا نسرین منتشر شد.

کتاب اشعار نسرین
به قلم رضا نسرین
سایز: رقعی
صفحات: ۱۱۵
قیمت: ۴۵ هزارتومان
برای خرید کتاب می‌توانید به دایرکت پیج فروشگاه حوزه مشق در اینستاگرام
@hooze_mashg
یا آیدی تلگرامی
@Montazer۳۱۳۵۰۱
و یا به صورت پیامک به شماره تلفن
۰۹۱۹۱۵۷۰۹۳۶
مراجعه کنید.
در سریع ترین زمان به درب منزلتان ارسال می‌شود‌.
اندیشه‌ی خود را با رسانه‌ای ترین انتشارات کشور، ماندگار کنید‌.
انتشارات #حوزه_مشق
شما هم می‌توانید نویسنده، شاعر، پژوهشگر، مترجم و هنرمند بزرگی شوید.
کافی است به گروه بزرگ کشف استعداد برتر و موسسه انتشاراتی حوزه مشق بپیوندید.
با مدیریت استاد فردین احمدی

کتاب پابه پای باد به قلم سیما امیدیان منتشر شد.

کتاب پابه پای باد
به قلم سیما امیدیان
سایز: رقعی
صفحات: ۱۰۳
قیمت: ۳۱ هزارتومان
برای خرید کتاب می‌توانید به دایرکت پیج فروشگاه حوزه مشق در اینستاگرام
@hooze_mashg
یا آیدی تلگرامی
@Montazer۳۱۳۵۰۱
و یا به صورت پیامک به شماره تلفن
۰۹۱۹۱۵۷۰۹۳۶
مراجعه کنید.
در سریع ترین زمان به درب منزلتان ارسال می‌شود‌.
اندیشه‌ی خود را با رسانه‌ای ترین انتشارات کشور، ماندگار کنید‌.
انتشارات #حوزه_مشق
شما هم می‌توانید نویسنده، شاعر، پژوهشگر، مترجم و هنرمند بزرگی شوید.
کافی است به گروه بزرگ کشف استعداد برتر و موسسه انتشاراتی حوزه مشق بپیوندید.
با مدیریت استاد فردین احمدی

کتاب مشترک آغوش سکوت منتشر شد.

کتاب آغوش سکوت

به قلم سرپرست نویسندگان: ندا بیات
محبوبه انفرادی
پونه اصغر پور
ندا عبداللهی
محمدعلی یوسفی
هاشم پیری خانقاه

سایز: رقعی
صفحات: ۷۰
قیمت: ۲۳ هزارتومان

برای خرید کتاب می‌توانید به دایرکت پیج فروشگاه حوزه مشق در اینستاگرام

@hooze_mashg
یا آیدی تلگرامی
@Montazer۳۱۳۵۰۱
و یا به صورت پیامک به شماره تلفن
۰۹۱۹۱۵۷۰۹۳۶
مراجعه کنید.
در سریع ترین زمان به درب منزلتان ارسال می‌شود‌.
اندیشه‌ی خود را با رسانه‌ای ترین انتشارات کشور، ماندگار کنید‌.
انتشارات #حوزه_مشق

شما هم می‌توانید نویسنده، شاعر، پژوهشگر، مترجم و هنرمند بزرگی شوید.

کافی است به گروه بزرگ کشف استعداد برتر و موسسه انتشاراتی حوزه مشق بپیوندید.

با مدیریت استاد فردین احمدی