کتاب “اعجاز بیان” استاد فردین احمدی روانه بازار کتاب شد

کتاب “اعجاز بیان” روانه بازار شد.

در این کتاب میخواهم بگویم خودت را باور کن، خدایی که خالق توست، جایگاهی بس والا برایت در نظر گرفته، جایگاهی که به آن خواهی رسید، اگر به او توکل نمایی، اگر خودت را باور کنی، اگر ترس را کنار بگذاری و اگر بعد از هر شکست دوباره برخیزی….
منتظر نباش جایگاهی برایت بسازند، جایگاهت آماده است فقط باید آن را پیدا کنی….
منتظر نباش معجزه ای رخ دهد، خودت معجزه ی زندگیت باش…

در کتاب پیش رو سعی شده بهترین و مهمترین عواملی که در زندگی یک فرد موثر هست با بهترین و جذاب ترین عناوین که حاوی نکات زیبای روانشناسی و مباحث کاربردی و منطقی استفاده شده هست. این نوشتار یک نوشته انگیرشی بی نظیر هست اما یک تفاوت مهم با سایر کتاب های پر فروش و انگیزشی در کشورمان میباشد اینکه بسیاری از این نوشته ها با فرهنگ ما دور هست و دارای نکاتی برخلاف اعتقادات ما میباشد چرا که نویسنده کتاب از جوامع برون دینی میباشد.
این کتاب با توجه به فرهنگ و رسوم واعتقادات و شناخت مکفی مخاطب کشورم نگاشته شده است. در این اثر به این میبالیم که نوشته ما مزین به آیات و روایات گوهر بار کاملا مرتبط با بخشهای مختلف نوشتار ما شده است و از این بابت بار معنوی کار بسیار بالا رفته و مطمعنیم نکات و راهکارهایی که داده‌ایم بسیار کاربردی بوده و قطعا زودگذر و موقتی نبوده بلکه مداوم است و ان‌شالله عمل به آنها اتفاقات بی نظیری را برای تک تک شما خوانندگان کتاب خواهد رقم زد.

 

شما می توانید نویسنده بزرگی شوید
نوشته از شما حمایت از ما
راه های ارتباط با مدیریت
۰۹۳۹۳۳۵۳۰۰۹
۰۹۹۰۳۳۹۳۶۴۵

0 دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید: